آلفا طب

همه چیز درباره خدمات

تعویض کیسه کلستومی

تعویض کیسه کلستومی

هنگامی که افراد دچار بیماری های مختلف روده مانند انواع سرطان کولون می شوند، پزشک معالج تنها راه درمان را خارج کردن روده از بدن انسان می داند، بعد از عمل جراحی، کیسه ای با عنوان کلستومی جایگزین روده می شود که با نظر پزشک در مدت زمان مشخص، باید تعویض آن صورت گیرد.

کیسه کلستومی چیست؟

در هنگام بروز انواع بیماری های روده، ممکن است توسط پزشک معالج سوراخی بر روی روده بزرگ ایجاد شود که این کار موجب هدایت سموم بدن به خارج می شود. سپس با نصب کلستومی بر روی سوراخ، مواد زائد درون آن جمع شده و بعد تخلیه می شود که نیاز به تعویض نیز دارد.  

تعویض کلستومی باید توسط پزشک یا پرستار حرفه ای انجام شود؛ زیرا این کار بسیار تخصصی و دارای حساسیت بالایی است، در صورت تعویض نادرست توسط افراد غیرمتخصص، برای بیمار، خطرات جدی خواهد داشت و ممکن است سلامت آن را با مشکل مواجه کند.

برای تعویض کیسه کلستومی توسط افراد متخصص در منزل می توانید از خدمات مرکز پزشکی آلفا طب استفاده کنید. در این مرکز، تعویض کیسه کلستومی توسط متخصصان حرفه ای با استفاده از روش های پیشرفت، تجهیزات مدرن و کاملا دقیق انجام می شود.

تعویض کلستومی حرفه ای

اگر بیماران توانایی مراجعه به مراکز درمانی را نداشته باشند یا اینکه به علت مشغله های روزمره امکان حضور در بیمارستان یا مطب برایشان فراهم نباشد، با استفاده از خدمات مرکز پزشکی آلفا برای تعویض کلستومی، دیگر دغدغه ای در این مورد وجود نخواهد داشت.

شما می توانید با استفاده از خدمات آلفاطب، تعویض کیسه کلستومی را توسط نیروهای متخصص انجام دهید و مانع از بروز مشکلات جدی از تعویض نامناسب یا عدم به موقع تعویض آن شوید.

خدمات تعویض کیسه کلستومی

در مرکز خدمات پزشکی آلفا طب، تعویض کیسه کلستومی توسط متخصصان با تجربه در منزل یا هر جایی که درخواست داشته باشید، به صورت حرفه ای انجام می شود.

برای استفاده از خدمات تعویض کلستومی خود و عزیزانتان، کافی است که با آلفا طب تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.  

آلفاطب تا بهبودی کامل مراقب شماست…

×