آلفا طب

همه چیز درباره خدمات

زخم بستر

خدمات زخم بستر

به زخم هایی که در پوست و بافت های زیر پوستی بر اثر فشار ممتد و طولانی ایجاد می شود، زخم بستر گفته می شود. این نوع زخم در اغلب موارد در بیمارانی که توانایی حرکتی نداشته و مدت زیادی در بستر هستند یا افراد مسنی که امکان حرکت برای آن وجود ندارد، به وجود می آید. بر همین اساس بیمارانی که دچار چنین مشکلی شده اند، نیاز به بهره مندی از خدمات زخم فشاری دارند تا با کمک متخصصان بهبود یابند.  

مرکز خدمات پزشکی آلفا برای بیمارانی که دچار زخم بستر شده اند، خدمات ویژه ارائه می دهند، به این صورت که نیروهای متخصص را به منزل یا هر جایی که شما بخواهید، اعزام می کند تا با استفاده از روش های نوین، مانع از پیشرفت زخم شود و به طور کامل آن را درمان کند.

خدمات زخم بستر حرفه ای

زمانی که افراد مجبور به خوابیدن در یک حالت ثابت هستند و توانایی تغییر وضعیت را ندارند، احتمال اینکه دچار زخم بستر شوند، بسیار زیاد است که این مورد بیشتر در قسمت های از بدن که پوست روی یک برجستگی استخوانی قرار دارد و در آنجا عضله ای وجود ندارد، رخ می دهد.

بیمارانی که دچار زخم فشاری شده اند، توانایی مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان را ندارند و در برخی از موارد ممکن در هنگام بستری در بیمارستان دچار چنین مشکلی شده باشند، بنابراین برای درمان نیاز به متخصصانی دارند که با استفاده از روش های نوین زخم آنها را بهبود ببخشد.

درمان زخم‌بستر، با توجه به نوع و گستردگی آن متفاوت است و به طور قطع داروهای مصرفی و پانسمان مورد نیاز خود را لازم دارد، در این شرایط پزشکان توصیه می کنند این کار توسط متخصصان با تجربه انجام شود تا با استفاده از روش های اصولی، بهبود زخم صورت گیرد.

در مرکز خدمات پزشکی آلفاطب، درمان زخم‌بستر در منزل توسط پزشکان متخصص با تجهیزات پیشرفته و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

بهبود سریع زخم بستر با آلفاطب

برای استفاده از خدمات زخم فشاری ، کافی است که با آلفا طب تماس بگیرید و با توضیح درباره خدمات مورد نیاز و شرح وضعیت بیمار، سفارش خود را ثبت کنید.  

آلفاطب تا بهبودی کامل مراقب شماست…

×