آلفا طب

ویزیت متخصص سالمند در منزل

ویزیت سالمند در منزل

سالمندان مهم ترین سرمایه زندگی ما هستند که حضور آن ها در منزل دلگرمی برای فرزندان است. مراقبت صحیح از سالمندان نیاز به توجه بیشتری دارد و لازم است که حتما فرزندان تا جایی که می توانند زمان کافی برای مراقبت و نگهداری از سالمندان بگذارند. مشغول بودن فرزندان برای مراقبت از عزیزان سالمند خود و ترافیک شهر تهران ایجاب می کند که برای نگهداری از سالمندان از دیگران نیز کمک بگیرید. در این صورت هم دغدغه شما برای مراقبت از سالمند برطرف می شود، هم می توانید راحت تر و بهتر از سالمندان مراقبت کنید.

ویزیت متخصص سالمندان در منزل از سوی مرکز خدمات پزشکی آلفاطب به بهترین شکل به مردم تهران ارائه می شود. در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از متخصص سالمندان در منزل را دارید، می توانید با مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان آلفاطب در ارتباط باشید و علاوه بر این، از سایر خدمات مراقبتی سالمند مانند پرستار سالمند، نمونه گیری در منزل و … نیز استفاده کنید.

ویزیت متخصص سالمند در منزل و خدماتی که ارائه می‌شود

ویزیت متخصص سالمندان در منزل از جمله خدماتی است که از سوی مرکز پزشکی آلفاطب به صورت تخصصی به مردم عزیز تهران ارائه می شود. مهم ترین خدمات پزشکی که سالمندان می توانند در منزل دریافت کنند شامل مراقبت های اولیه روزانه، نوار و اکو قلب، سونوگرافی، چکاپ های معمول روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه است. می توانید این خدمات را به صورت ترکیبی برای مراقبت از سالمندان دریافت کنید. علاوه بر این موارد، ویزیت سالمند در منزل می تواند خدمات زیر را به شما ارائه کند.

  • ارائه مراقبت پس از عمل جراحی

سالمندانی که به تازگی عمل جراحی انجام داده اند، می توانند برای مراقبت پس از عمل جراحی از ویزیت متخصص سالمند در منزل کمک بگیرند. مراقبت های پس از عمل جراحی شامل تعویض پانسمان، تزریق داروها با سرم و آمپول و … هستند.

  • مدیریت بیماری‌های حاد و مزمن

بیماری های حاد و مزمن سالمندان می تواند مشکلات زیادی را برای آن ها به همراه داشته باشد که برای مدیریت آن ها نیاز به ویزیت متخصص سالمندان در منزل دارید. داروهای مناسب، آزمایشات مختلف و بسیاری از این موارد برای مدیریت بیماری های حد و مزمن ارائه می شوند.

  • دریافت مراقبت‌های عمومی

مراقبت های عمومی شامل حمام بردن سالمندان، نگهداری از آن ها در منزل با توجه به نیازهای آن ها، دادن داروها به سالمندان در زمان مناسب و … از جمله خدمات ویزیت سالمندان در منزل است.

  • ارتباط موثر پزشک با سالمند

ارتباط موثر پزشک با سالمند از جمله خدمات ویزیت متخصص سالمند در منزل است. سالمندان می توانند مشکلات جسمی و روحی خودشان را بدون هیچ دغدغه و استرسی با سالمندان در ارتباط بگذارند.

خدمات ویزیت متخصص سالمند در منزل

مشکلاتی که نیاز به ویزیت متخصص سالمند در منزل دارند

متخصص سالمندان در منزل باید به تمامی مشکلات سالمندان رسیدگی کند. متخصص طب سالمندی تخصصی است که از سه شاخه اصلی پیشگیری، درمان و توانبخشی تشکیل شده است. پیشگیری مشکلات سالمندان مهم ترین راه برای حفظ سلامت آن ها است. متخصص سالمند در منزل باید با توجه به شرایط جسمی سالمندان در مورد مشکلات آن ها با آن ها صحبت کند و اگر نیاز به داروهای پیشگیری کننده است، آن ها را برای سالمندان تجویز نماید.

برای درمان سندرم های شایع سالمندی باید حتما ویزیت متخصص حرفه ای انجام شود. این بیماری ها شامل افسردگی، اضطراب، پوکی استخوان، آلزایمر، دیابت و فشار خون بالا هستند. توانبخشی یکی دیگر از مواردی است که متخصص سالمند در منزل به سالمندان ارائه می شود. شناخت ناتوانی ها و استفاده از خدمات حرفه ای برای بازتوانی شرایط خاص پزشکی از جمله مواردی اند که با ویزیت متخصص سالمند در منزل انجام می شوند.

اهمیت ویزیت متخصص سالمندان در منزل

سالمندان در هر سنی نیاز به مراقبت و توجه زیادی دارند. در صورتی که وزن سالمند در حال کاهش است و بدن او دچار خمیدگی شده و نمی تواند به خوبی از پله ها بالا و پایین برود. اگر سالمند شما خسته و ناراضی است و بیش از 10 دارو یا بیشتر استفاده می کند، بهتر است که حتما از ویزیت متخصص سالمندان در منزل استفاده کنید. پزشک متخصص طب سالمندی پزشکان عمومی هستند که در زمینه مراقبت از سالمندان و بیماری های آن ها آموزش دیده اند. می توانید برای رفع مشکلات سالمندان و مدیریت بسیاری از آن ها با متخصص طب سالمندی در منزل در ارتباط باشید.

هیچ سن و محدودیتی برای استفاده از خدمات ویزیت سالمندان در منزل وجود ندارد. مراجعه به یک متخصص می تواند برای سالمندان مفید باشد اگر سالمندان از بیماری های متعدد به صورت همزمان رنج می برند. یا اینکه تصور می کنید درمان یک نوع بیماری و یا شرایط بیماری های مختلف دیگر روی متخصصان نظر منفی می گذارند.

اهمیت ویزیت متخصص سالمندان در منزل

مزایای ویزیت متخصص سالمند در منزل

خروج از منزل برای بسیاری از سالمندان دغدغه ایجاد می کند. به هر حال کهولت سن باعث محدودیت های زیادی برای جابجایی و حرکت می شود و حتی حوصله و توان روحی سالمندان را برای خروج از منزل کاهش می دهد. سالمندانی که قادر به خروج از منزل نیستند، می توانند با یک تماس تلفنی با مراکز و بیمارستان های درمانی از خدمات ویزیت سالمندان در منزل استفاده کنند. محدودیت برای خروج از منزل در سالمندان به علت کهولت سن اتفاق می افتد. همچنین برخی از سالمندان به دلیل سکته های قلبی و مغزی شدید که نیاز به دریافت خدمات از متخصص قلب و عروق در منزل دارد، قادر به خروج از منزل نیستند. سالمندان دارای بیماری های زمینه ای مانند آلزایمر نیز باید از خودشان مراقبت بیشتری کنند و خارج شدن آن ها از خانه سخت است.

ویزیت متخصص سالمند در منزل با توجه به موارد ذکر شده و محدودیت های حرکتی سالمندان می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

  • حضور فوری و به موقع پزشک: ویزیت متخصص سالمند در منزل در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است. می توانید برای دریافت خدمات فوری و به موقع از پزشک از متخصص سالمندان در منزل کمک بگیرید.
  • عدم نیاز به گرفتن وقت قبلی: نیازی به گرفتن وقت قبلی برای دریافت خدمات از ویزیت متخصص سالمند در منزل نیست. می توانید هر زمانی که نیاز به ویزیت سالمند در منزل داشتید، از متخصصین کمک بگیرید.
  • عدم نیاز به خروج سالمندان از منزل: سالمندان بدون هیچ ترس و نگرانی در منزل حضور دارند و متخصص نزد آن ها می رود. پس نیازی به خروج سالمندان از منزل نیست.
  • امکان دریافت خدمات دیگر برای مراقبت از سالمندان: مراقبت از سالمندان نیاز به دریافت خدمات متنوعی دارد که مجموعه ای از آن ها علاوه بر ویزیت متخصص سالمندان در منزل ارائه می شوند.

هزینه ویزیت متخصص سالمند در منزل

هزینه ویزیت متخصص سالمند در منزل

هزینه اعزام پزشک متخصص به منزل در مقایسه با مراجعه حضوری به مطب ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی پایین‌تر است. چرا که می توانید با یک تماس تلفنی از خدمات ویزیت متخصص سالمند در منزل استفاده کنید و نیازی به صرف هزینه برای رفت و آمد و بنزین نیست. بنابراین با این کار می توانید در هزینه، زمان و انرژی خودتان صرفه جویی نمایید.

ویزیت متخصص سالمند در منزل توسط مرکز خدمات پزشکی آلفاطب

مراقبت از سالمندان برای پیشگیری، درمان و توانبخشی بیماری های آن ها اهمیت بسیار زیادی دارد. مرکز خدمات پزشکی آلفاطب یک مجموعه تخصصی است که در زمینه اعزام پزشک به منزل فعالیت می کند. برای دریافت ویزیت متخصص سالمند در منزل توسط مرکز خدمات پزشکی آلفاطب، می توانید با شماره تلفن های این مرکز در ارتباط باشید.

مرکز پزشکی درمانی آلفاطب امکان دریافت ویزیت متخصص سالمندان در منزل را با بهترین قیمت و پزشکان فراهم کرده است. علاوه بر این، خدمات دیگری را که شامل مراقبت پرستاران از سالمندان در منزل و بیمارستان، انجام نمونه گیری در منزل، سرم تراپی در خانه برای سالمندان و … را ارائه می کند. اگر سالمند شما مشکل خاصی دارد، بهتر است که با پزشک متخصص برای رفع مشکل او صحبت کنید. در غیر این صورت ممکن است مشکل سالمند حاد و حادتر شده و دیگر برای درمان آن نتوانید اقدامی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×