آلفا طب

متخصص عفونی در منزل

خدمات متخصص عفونی در منزل آلفاطب

بیماری های عفونی که معمولا در اثر فعالیت قارچ ها، انگل ها و ویروس ها به وجود می آیند، می توانند با علائمی همچون تب بالا، بی حالی و خستگی بدن خود را نشان دهند. این بیماری ها باید حتما توسط متخصص عفونی بررسی شوند تا در صورت نیاز درمان های دارویی و غیر دارویی برای کنترل علائم و جلوگیری از پیشرفت عفونت در بدن اتخاذ گردند.

مراجعه به متخصص عفونی در کلینیک ها و مراکز درمانی، برای همه افراد ساده نیست و ممکن است برخی از افراد بنا به شرایط خاص زندگی خودشان، نیاز به دریافت خدمات متخصص عفونی در منزل داشته باشند. خوشبختانه با وجود خدمات موسسه آلفاطب، امکان دریافت خدمات از پزشک متخصص عفونی در منزل وجود دارد.

خدمات شرکت آلفاطب برای مشاوره و اعزام دکتر متخصص عفونی در منزل به صورت شبانه روزی است. از این رو اگر مشکلی وجود دارد که باید در کوتاه ترین زمان ممکن از ویزیت متخصص عفونی در منزل استفاده کنید، کافیست که با کارشناسان آلفاطب در ارتباط باشید تا خدمات مناسب را به شما ارائه کنند.

پزشک متخصص عفونی در منزل (کیست و چه وظایفی دارد؟)

پزشک متخصص عفونی، پزشکی است که با تخصص و تجربه خود در زمینه بیماری های عفونی و عواملی که باعث بروز این بیماری ها می شوند، می تواند به کنترل علائم بیماری های عفونی بپردازد. عفونت در بدن می تواند در اثر فعالیت باکتری ها، ویروس ها،  قارچ ها و انگل ها به وجود بیاید و معمولا با علائمی همچون ترشحات خارجی (برای عفونت های پوستی) و تب بالا همراه است.

پزشک متخصص عفونی در منزل با توجه به اینکه مدرک تخصص درمان بیماری های عفونی را دارد، به صورت کاملا دقیق علائم و عواملی که باعث عفونت شده اند را بررسی می کند. در صورت نیاز آزمایش های مناسب تجویز می شود و داروهای متناسب با شرایط بیمار نیز برای او تجویز خواهد شد.

ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل

 

ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل

ویزیت متخصص عفونی در منزل برای افرادی است که دارای علائمی همچون تب بالا هستند و یا در آزمایشات خاص انجام داده شده مورد مشکوکی در آن ها دیده شده است.

برخی از بیماران تصور می کنند که می توانند با خوددرمانی، بیماری های عفونی را کنترل و درمان کنند؛ اما این موضوع کاملا اشتباه بوده و ممکن است باعث تشدید عفونت در بدن شود.

از این رو استفاده از خدمات پزشک متخصص عفونی در منزل به تمامی افرادی که دارای علائم عفونت در بدن هستند و سابقه عفونت در نواحی خاص بدن را دارند، توصیه می شود. حوزه کاری دکتر عفونی در منزل می تواند برای درمان بیماری های زیر باشد. بنابراین در صورتی که به واسطه ویزیت دکتر عمومی، مشکوک به بیماری های زیر تشخیص داده شده اید؛ حتما باید از خدمات پزشک متخصص عفونی استفاده کنید.

  • عفونت های مقاوم به درمان
  • دشوار بودن تشخیص عفونت
  • تب بالا به همراه عفونت
  • ارزیابی قبل از سفر به ویژه سفرهای بین المللی
  • ارزیابی بیماری بعد از سفر
  • بیماری اچ آی وی
  • بیماری هپاتیت B و C
  • بیماری های عفونی ریه

5 ویژگی ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل

اگرچه در مراکز درمانی و کلینیک ها، معمولا یک متخصص عفونی حضور دارد؛ اما نوبت گیری از پزشکان عفونی در این کلینیک ها سخت است. علاوه بر این، افرادی که محدودیت زمانی یا جسمی دارند، به راحتی نمی توانند به کلینیک ها و مراکز درمانی مراجعه کنند. همچنین به دلیل فضای درمانگاه و کلینیک‌ها و حضور بیماران دیگر، ممکن است بیماری افارد تشدید یابد یا به بیماری‌های دیگری مبتلا شوند.

از این رو مزیت های دریافت خدمات از ویزیت متخصص عفونی در منزل، می تواند شامل موارد زیر باشد:

1.عدم نیاز به رفت‌ و آمد

با دریافت دکتر متخصص عفونی در منزل، دیگر نیازی به رفت و آمد در ترافیک و شلوغی شهر تهران ندارید. می توانید در منزل خودتان حضور داشته باشید و بدون نیاز به گرفتن تاکسی یا نشستن در ماشین شخصی خودتان، منتظر دکتر بمانید. این موضوع به ویژه برای افرادی که دارای بیماران بد حال و با محدودیتی حرکتی هستند، بسیار حائز اهمیت می باشد.

2. امکان ویزیت بدون محدودیت زمانی

در کلینیک ها و درمانگاه ها، پزشکان در ساعات مخصوصی حضور دارند. پس از گذشت این زمان، نمی توانید از پزشک نوبت بگیرید. از طرفی نوبت گرفتن برای پزشکان متخصص عفونی در بیمارستان ها و مطب، چندان آسان نیست و ممکن است محدودیت زمانی زیادی را برای شما ایجاد کند.

متخصص عفونی در خانه، بدون اینکه محدودیت زمانی برای شما ایجاد کند؛ در زمان دلخواه شما به منزل اعزام می شود. از این رو اگر درگیری زمانی دارید، ویزیت متخصص عفونی در خانه راهگشای شما خواهد بود.

3. حفظ حریم خصوصی برای ویزیت پزشک

ممکن است با توجه به شرایط جسمی، افراد قادر به حضور در کلینیک ها و درمانگاه ها برای ویزیت پزشک عفونی نباشند. اما با اعزام پزشک متخصص عفونی در منزل، می توان حریم خصوصی افراد را حفظ کرد و در منزل به صورت شخصی از متخصص عفونی کمک گرفت.

4. رعایت پروتکل‌ های بهداشتی

تمامی پروتکل های بهداشتی برای عدم انتقال بیماری های عفونی به دیگران در منزل رعایت می شود. پزشکان متخصص عفونی که به منزل اعزام می شوند، تجهیزات و وسایل مورد نیاز را برای معاینه و انجام آزمایشات به همراه دارند.

تمامی این وسایل با رعایت پروتکل های بهداشتی ضد عفونی شده اند و جای نگرانی از این بابت نیست. از این رو در شرایط پیک بیماری های عفونی مانند بیماری کرونا، دریافت ویزیت از متخصص بیماری های عفونی در منزل می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

5. بهبود سریع‌ تر و بهتر

یکی از دلایلی که باعث می شود افراد به پزشک متخصص عفونی مراجعه نکنند، بی همتی و خود دردمانی های خطرناک است. با این حال پزشک متخصص عفونی در منزل، می تواند به بهبود سریع تر و بهتر بیماران کمک کند. عدم دریافت خدمات از متخصص عفونی، باعث پیشرفت بیماری شده و درمان آن را سخت تر می کند.

هزینه متخصص عفونی در منزل

یکی از سوالات رایجی که از سوی بیماران برای دریافت خدمات از متخصص عفونی پرسیده می شود، این است که هزینه متخصص عفونی در منزل چقدر است؟ به طور کلی، تعیین قیمت ویزیت متخصص بیماری های عفونی در منزل به شرایط و نیاز بیماران وابسته است.

به طور مثال ممکن است یک بیمار نیاز به ویزیت متخصص در ایام تعطیل داشته باشد و یا بعد از نیمه شب برای دریافت ویزیت تماس بگیرد. این عوامل روی قیمت ویزیت تاثیرگذار هستند. با این حال با توجه به اینکه هزینه ها و دغدغه های رفت و آمد با دریافت ویزیت دکتر متخصص عفونی در منزل کاهش پیدا می کند، جای نگرانی از این بابت نیست و حتی می توان گفت که در هزینه های شما صرفه جویی نیز خواهد شد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه آلفاطب در ارتباط باشید تا جزئیات قیمت را به شما اعلام کنند.

آلفاطب آماده اعزام متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل با مجموعه پزشکی الفاطب

 

دریافت خدمات از متخصص عفونی در منزل، می تواند مزیت های زیادی را به همراه داشته باشد که مهم ترین آن، بهبودی سریع تر و بهتر بیماران است. البته اینکه متخصص بیماری های عفونی از سوی چه مرکزی برای افراد اعزام شود، در کیفیت کار متخصصین تاثیرگذار می باشد.

آلفاطب، آماده اعزام متخصص عفونی در منزل است و خدماتی را به شما ارائه می کند تا دغدغه تمامی عزیزان در استان تهران برای دریافت ویزیت از بهترین متخصصین عفونی کاهش پیدا کند.

خدمات شبانه روزی آلفاطب به تمامی مردم تهران این امکان را می دهد تا بدون محدودیت زمانی با متخصص عفونی در ارتباط باشند. در واقع امکان اعزام پزشک در این این مجموعه به صورت فوری وجود دارد. علاوه بر اعزام متخصص و پزشک، در صورت نیاز می توان پرستار مراقب از بیمار و سالمند در منزل یا بیمارستان را از طریق این مجموعه استخدام کرد.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره برای اعزام دکتر، انجام آزمایش در منزل و دریافت خدمات شبانه روزی، می توانید با کارشناسان آلفاطب از طریق مشاوره تلفنی رایگان در ارتباط باشید تا توضیحات لازم به شما داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×