آلفا طب

متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

اگر هرگونه مشکلی در ناحیه گوش، حلق، بینی و یا سر و گردن خود دارید، می‌توانید از متخصص گوش و حلق و بینی در منزل کمک بگیرید. لازم نیست برای معاینه به مراکز درمانی مراجعه کرده و یا در صف طولانی درمانگاه‌‌ها وقت خود را تلف کنید؛ شما می‌توانید با تماس با مجموعه پزشکی الفاطب، این خدمات را در منزل، به‌شکل خصوصی و با بالاترین کیفیت دریافت نمایید.

مجموعه پزشکی الفاطب، آماده اعزام پزشک و پرستار در 24 ساعت شبانه‌روز است؛ همچنین مشاوران مجموعه با مشاوره رایگان تلفنی شما را راهنمایی میکنند.

ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل، به مراجعه پزشک متخصص ENT (Otorhinolaryngology)به خانه برای معاینه و آزمایشات ابتدایی مربوط به مشکلات سر، گردن، گوش، حلق و بینی گفته می‌شود. شنوایی، بلع، گفتار، مشکلات تنفسی، خواب، آلرژی‌، مشکلات سینوس، سر و گردن، اختلالات پوستی این مناطق و… همه در حوزه فعالیت متخصص گوش و حلق بینی قرار دارند.

اگر می‌خواهید بدانید پزشک متخصص گوش و حلق و بینی کیست، باید بگوییم متخصص گوش و حلق و بینی یا ENT یک پزشک متخصص است که پس از گذراندن دوره عمومی طب، در رشته Otorhinolaryngology به‌مدت چهار سال آموزش دیده و به‌شکل عملی فعالیت کرده است.

مجموعه پزشکی الفاطب، پزشک متخصص گوش و حلق و بینی کودکان را نیز برای ویزیت کودکان و خردسالان به منزل اعزام می‌کند.

ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در خانه، می‌تواند راحتی بیشتری را برای افراد فراهم کرده و از اتلاف وقت در ترافیک، مطب، بیمارستان‌ها‌ و کلینیک‌های ENT جلوگیری کند.

وظایف پزشک گوش و حلق و بینی چیست؟

وظایف متخصص گوش و حلق و بینی چیست؟

در صورت بروز هرگونه مشکل و درد در ناحیه‌ گوش، حلق، بینی، سر و گردن باید برای رفع درد و مشکل ایجاد‌شده از پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل یا مطب کمک بگیرید. این پزشک، مشکل را تشخیص داده، به درمان بیماری و رفع عفونت و التهاب می‌پردازد و از تشدید بیماری جلوگیری می‌کند.

فرقی ندارد از ویزیت دکتر متخصص گوش و حلق و بینی در منزل استفاده کنید و یا کلینیک و مطب؛ در هر صورت یک پزشک ENT وظایف زیر را بر عهده دارد:

 • درمان بیماری‌های گوش، حلق فوقانی، حفره دهان، حنجره، بینی، صورت و گردن
 • درمان خون‌ریزی بینی، برداشتن لوزه، آدنوئیدکتومی، ماستوئیدهای عفونی و سینوزیت
 • کمک به بیماران با حس بویایی محدود یا تغییر یافته
 • درمان بیماران مبتلا به تومور در سر یا گردن یا بیماران با نقص در گوش، بینی یا گلو
 • همکاری با سایر پزشکان

برخی پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی، علاوه‌بر درمان بیماران در مطب، بیمارستان و کلینیک، با همکاری مراکز پزشکی و پرستاری در منزل، خدمات ویزیت گوش و حلق و بینی در منزل را نیز ارائه می‌دهند.

در صورتی‌که هر کدام از مشکلات فوق را دارید، می‌توانید از طریق تماس با مجموعه پزشکی درمانی آلفاطب، تقاضای ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل را داشته باشید.

چه زمانی باید برای ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل اقدام شود؟

ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای هرگونه مشکل مربوط به سر و گردن توصیه می‌شود. درد گوش، سرگیجه، صدا در گوش، گرفتگی بینی، التهاب لوزه، التهاب بینی و آپنه خواب برخی از مشکلاتی هستند که برای درمان آن‌ها نیاز به ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل است. به‌طور کلی پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل در موارد زیر کاربرد دارد:

 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای بررسی سرگیجه
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای صدای زنگ در گوش
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای گرفتگی مزمن بینی
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای گلودرد مزمن و التهاب لوزه
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای بررسی توده در گردن و بزرگ‌شدن غدد لنفاوی
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای اختلال بلع
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای تشخیص انحراف تیغه بینی
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای آپنه خواب
 • ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل برای افتادگی پلک

7 مزیت ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

مزایای متخصص گوش و حلق و بینی چیست؟

استفاده از خدمات پزشکی، از جمله معاینات و درمان‌های مربوط به گوش و حلق و بینی در منزل، مزایای زیادی دارد. بهدلیل همین مزایا، هر روز تعداد افرادی که از خدمات پزشکی در منزل استفاده می‌کنند، بیشتر می‌شود. ما در اینجا برخی از مزایای ویزیت دکتر متخصص گوش و حلق و بینی در منزل را آورده‌ایم:

 • دوری از آلودگی هوا: بیماری‌های گوش و حلق بینی، معمولا با آلودگی هوا تشدید می‌شوند؛ اما ویزیت پزشک متخصص در منزل، می‌تواند این مشکل را حل کند.
 • عدم ابتلا به عفونت‌های مقاوم بیمارستانی: بیمارانی که برای حل مشکلات ENT به مراکز بهداشت عمومی مراجعه می‌کنند، در معرض ابتلا به انواع مختلف عفونت‌های مقاوم بیمارستانی هستند. این عفونت‌ها می‌تواند مشکلات آن‌ها را تشدید کند.
 • رهایی از ترافیک و آلودگی صوتی: ترافیک و رفت‌و‌آمد در شهر، یکی از معضلات درمان‌ بیماری‌های مختلف، از جمله بیماری‌های گوش، حلق و بینی است. با ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل از این مشکلات رهایی می‌یابید.
 • درمان تخصصی: با ویزیت در خانه، می‌توانید از یک درمان تخصصی، بدون نگرانی از تجمع سایر بیماران و وقت محدود پزشک استفاده کنید.
 • دورشدن از حملات آسم: اگر به دلیل بیماری آسم، تحت درمان هستید، مراجعه شما به مراکز عمومی می‌تواند شانس حملات آسم را تشدید کند؛ به‌همین دلیل بهتر است در خانه ویزیت شوید.
 • صرفه‌جویی در زمان: مراجعه به متخصص ENT در مطب‌ها، مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و کلنیک‌ها مستلزم صرف وقت زیاد در رفت‌و‌آمد و ترافیک و همچنین نوبت مراکز درمانی است؛ اما با ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل، می‌توانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

مرکز خدمات پزشکی آلفاطب آماده اعزام پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

مجموعه تخصصی درمانی آلفاطب، حدود 15 سال است که به‌طور تخصصی در زمینه ارائه خدمات درمانی در منزل فعالیت می‌کند. این مرکز شامل تیم وسیعی از پرستاران، پزشکان، فیزیوتراپ‌ها و سایر متخصصین حوزه درمان است که به‌خوبی گزینش شده‌اند و برای اعزام در تمام ساعات شبانه‌روز در اختیار هستند.

علاوه‌بر ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل، الفاطب امکان نمونه‌گیری از خون و ادرار، چکاپ، پانسمان، نوار قلب، سرم درمانی، گذاشتن سوند ادراری، اندازه‌گیری فشار خون و مواردی از این قبیل را نیز در منزل فراهم می‌‌سازد. این مجموعه تمامی آزمایش‌های مهم را در منزل به‌صورت کاملاً دقیق انجام می‌دهد و نتیجه آن را طبق جدول زمان‌بندی در اختیار مراجعین قرار می‌دهد. این مرکز با همه بیمه‌های درمانی قرارداد دارد و گواهی معتبر برای دریافت مبلغ هزینه از بیمه تکمیلی ارائه می‌دهد. امکان مشاوره رایگان نیز یکی دیگر از خدمات مجموعه الفاطب است که می‌توانید قبل از ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×