آلفا طب

تزریق سرم در منزل شبانه روزی

تزریق سرم در منزل شبانه روزی

تزریق سرم برای درمان بسیاری از بیماری ها ضروری است. اما اکثر بیماران توانایی خارج شدن از منزل را ندارند و ترجیح می دهند که در منزل و در محیط آرام خانه خودشان مراحل تزریق سرم را انجام دهند. تزریق سرم در منزل شبانه روزی یکی از خدمات مهمی است که از سوی مجموعه پزشکی درمانی آلفاطب به افراد ارائه می شود. از این رو افرادی که توانایی حرکتی ندارند و یا با محدودیت های حرکتی مواجه هستند، می توانند از خدمات آلفاطب برای تزریق سرم به صورت شبانه روزی استفاده کنند. علاوه بر این، این مجموعه امکان اعزام پرستار در منزل و بیمارستان را نیز فراهم کرده است که با توجه به نیاز خود می توانید از هر کدام از خدمات این مجموعه و تماس تلفنی رایگان استفاده کنید.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی چه زمان و برای چه کسانی کاربرد دارد؟

زمانی که فرد به دلیل بیماری، مصرف داروها و … با کمبود مایعات، مواد مغذی و الکترولیت ها مواجه شود، می تواند تزریق سرم را انجام دهد. تزریق سرم در منزل با کمک پرستاران حرفه ای و یا پزشکان انجام می شود که دلایل انجام این کار می توانند به شرح زیر باشند:

  • درمان عفونت‌ها:افرادی که با عفونت های جسمی مواجه اند، می توانند برای درمان سریع آن ها از تزریق سرم مناسب کمک بگیرند.
  • پیشگیری از بیماری:برای پیشگیری از بیماری های مختلف تزریق سرم در منزل شبانه روزی مهم است. برخی از بیماری ها با کمک سرم های تقویتی کنترل و یا پیشگیری می شوند.
  • مسمومیت:مسمومیت های غذایی و دارویی معمولا با اسهال و استفراغ و از دست دادن بخش زیادی از آب بدن همراه هستند که می توان آن ها را با کمک تزریق سرم در منزل کنترل و درمان کرد.
  • سوء تغذیه:تزریق سرم در منزل شبانه روزی به دلیل رفع سوء تغذیه و کنترل آن نیز انجام می شود. افرادی که به دلیل بیماری قادر به میل کردن غذا نیستند، می توانند تزریق سرم را با توجه به نظر پزشک خود انجام دهند.
  • دهیدراتاسیون:کاهش آب بدن به دلایل مختلفی رخ می دهد. تزریق سرم در منزل شبانه روزی برای تامین آب مورد نیاز بدن و هیدراته کردن بدن قابل انجام است.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی چه مزایایی دارد؟

تزریق سرم در منزل شبانه روزی می تواند مزایای زیادی را برای بیماران و همراهان آن ها به همراه داشته باشد. اگر مراحل تزریق سرم را در خانه انجام دهید، دیگر دغدغه خروج از منزل را نخواهید داشت. اگرچه مقداری هزینه بیشتر برای حمل و نقل پرستار پرداخت می کنید، اما در هر صورت از جنبه های مختلفی در هزینه های شما نیز صرفه جویی می شود.

  • صرفه جویی در زمان و انعطاف پذیری آن:انعطاف پذیری زیادی برای انتخاب بهترین زمان جهت تزریق سرم و اعزام پرستار به منزل وجود دارد. همچنین چون در ترافیک و شلوغی های شهر قرار نمی گیرید، می توانید با خیالی آسوده تزریق سرم در منزل را انجام دهید.
  • صرفه جویی در هزینه:با توجه به اینکه نیازی به پرداخت هزینه تاکسی و رفت و آمد برای تزریق سرم در منزل شبانه روزی ندارید، می توانید در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید.
  • حفظ حریم خصوصی بیمار:برای حفظ حریم خصوصی بیمار تزریق سرم در خانه بهتر است. بیمارانی که در فضای شلوغ بیمارستان ها راحت نیستند، می توانند از خدمات شبانه روزی تزریق سرم آلفاطب استفاده کنند.

هزینه تزریق سرم در منزل شبانه روزی

هزینه تزریق سرم در منزل شبانه روزی

هزینه تزریق سرم در منزل شبانه روزی به پارامترهای متفاوتی بستگی دارد. بسته به اینکه زمان حضور پزشک یا پرستار برای تزریق سرم چقدر است، یا اینکه پرستار چه زمانی به منزل اعزام می شود، تعداد تزریقات و بسیاری از این موارد همگی می توانند روی هزینه تزریق سرم در منزل شبانه روزی تاثیرگذار باشند. می توانید با یک تماس تلفنی و مشاوره رایگان، اطلاعات بیشتری را در مورد هزینه تزریق سرم در خانه دریافت کنید. خوشبختانه مجموعه آلفاطب با کمک تیم متخصص و باتجربه خود تلاش کرده که کمترین هزینه را برای ارائه خدمات خود دریافت کند. از این رو جای هیچ نگرانی برای تزریق سرم در خانه به صورت شبانه روزی نیست.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی توسط مجموعه پزشکی درمانی آلفاطب

با توجه به اینکه بسیاری از بیماران توانایی حرکت برای تزریق سرم ندارند و یا ترجیح می دهند که در فضای خانه و حریم خصوصی خودشان، مراحل تزریق سرم را انجام دهند؛ تزریق سرم در منزل شبانه روزی یکی از خدمات بسیار عالی است که از سوی مجموعه پزشکی درمانی آلفاطب ارائه می شود. تزریق سرم در منزل شبانه روزی توسط مجموعه پزشکی درمانی آلفاطب با تیم متخصص و باتجربه انجام می شود. این مجموعه به دلیل تجربه چندین ساله خود در زمینه اعزام پرستار در منزل و بیمارستان، خدمات حرفه ای را به صورت شبانه روزی ارائه می کند. همچنین امکان انجام آزمایشات، نمونه گیری در منزل و بسیاری از خدمات مراقبت از سالمندان را با تیم متخصص و باتجربه فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×