آلفا طب

همه چیز درباره خدمات

فیزیوتراپی و ماساژ درمانی

فیزیوتراپی و ماساژ درمانی

افراد در رده های سنی مختلف از جوان تا پیر، به مراکز درمانی که دارای خدمات فیزیوتراپی و ماساژ درمانی هستند، مراجعه می کنند؛ اما در برخی از موارد ممکن است ناتوانی جسمی یا مشغله های زندگی مانع از بهره مندی از این خدمات شود.

فیزیوتراپی و ماساژ درمانی چیست؟

فیزیوتراپی نوعی روش درمان است که برای رفع علائم انواع بیماری و عوارض آنها مانند آرتروز، کاهش انواع دردهای مفصلی و دردهای ناشی از بیماری تجویز می شود.

این خدمات مزایای بسیاری برای افراد دارد که می توان به تسریع در روند عملکردهای حرکتی بعد از جراحی، سکته مغزی، تصادف و کنترل تعادل در سالمندان، کاهش درد انواع بیماری ها و عوارض شیمی درمانی و بهبود آسیب های ورزشی اشاره کرد.

فیزیوتراپی و ماساژ درمانی تخصصی

گاهی به علت ناتوانی جسمی و مبتلا شدن افراد به دردهای شدید امکان مراجعه حضوری در مراکز خدمات درمانی وجود ندارد. مرکز پزشکی آلفاطب، این خدمات را به صورت تخصصی در منزل یا هر جایی که افراد درخواست کنند، انجام می دهد.

این خدمات در آلفاطب توسط متخصصان حرفه ای و با مجهزترین دستگاه ها و روش های درمانی مدرن انجام می شود.

خدمات فیزیوتراپی و ماساژ درمانی آلفا طب

با استفاده از این خدمات آلفاطب می توانید به کاهش دردهای خود کمک کنید، روند بهبود بیماری را تسریع ببخشید و سلامتی دوباره را به خود بازگردانید.

برای بهره مندی از خدمات فیزیوتراپی و ماساژدرمانی خود و عزیزانتان، کافی است که با آلفا طب تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

آلفاطب تا بهبودی کامل مراقب شماست…

×