آلفا طب

همه چیز درباره خدمات

گاواژ

خدمات گاواژ

تغذیه و وارد کردن مایعات غذایی از طریق لوله به معده، گاواژ نام دارد. زمانی که افراد توانایی استفاده از مواد غذایی از طریق دهان را ندارند، توسط پزشک متخصص، گاواژ تجویز می شود تا بتواند به زندگی خود ادامه دهند. همچنین اگر بیمار توانایی بلع را نداشته باشد، پگ و ای ان جی که از دیگر روش های درمانی برای تغذیه این نوع بیماران است، توسط پزشک معالج در اتاق جراحی با کمک پرستار و بهیار، پگ روی معده و ای ان جی روی بینی نصب می شود.

نصب گاواژ حرفه ای

اگر شما جزو کسانی هستید که بیماری با سطح هوشیاری پایین دارید و نگران تغذیه آن هستید، می توانید از خدمات مرکز پزشکی آلفاطب برای نصب استفاده کنید. متخصصان این مرکز در نصب آن تجربه بسیاری دارند که آن را از طریق تغذیه روده ای یا از طریق لوله انجام می دهند تا محلول غذایی وارد دستگاه گوارش شود یا با تعبیه لوله از راه بینی و دهان مانع بروز مشکلات تغذیه ای بیمار می شوند.

آلفاطب، با اعزام پزشکان متخصص و با تجهیزات پزشکی مدرن و لوازم مورد نیاز، دغدغه شما را برای تغذیه عزیزانتان برطرف می کند.

خدمات نصب گاواژ آلفا طب

برای استفاده از این خدمات، کافی است که با آلفا طب تماس بگیرید و با توضیح درباره خدمات مورد نیاز و شرح وضعیت بیمار، سفارش خود را ثبت کنید. 

آلفاطب تا بهبودی کامل مراقب شماست…  

×