آلفا طب

همه چیز درباره خدمات

صدور گواهی فوت

خدمات صدور گواهی فوت

گواهی فوت به منزله سندی در جهت دفن متوفی است. اما این را هم میدانید که اخذ این گواهی مراحل مختص به خود را دارد که شامل ثبت آن در ثبت احوال ، ابطال شناسنامه و .. است.

در آن لحظه اعضای فرد متوفی نمی توانند این اقدامات را انجام دهند بنابراین باید توسط فردی که در این زمینه تجربه دارد انجام شود بنابراین در مرحله ی اول باید توسط یک پزشک متخصص تایید شود که شخص متوفی با مرگ طبیعی و یا غیر طبیعی فوت کرده است.

بعد از اینکه تکلیف این موضوع مشخص شد اگر به صورت طبیعی فوت کرده باشد که همان لحظه گواهی یا سند فوت فرد نوشته و صادر می شود اما در صورتی که فرد با مرگ غیرطبیعی فوت کرده باشد باید با نظر پزشکی قانونی بررسی شده و سپس گواهی فوت تنظیم شود.

البته اگر هم به صورت طبیعی در منزل فوت کرده باشد باید پزشکی که به آن مراجعه می کرده یا توسط پزشکی که اعضای خانواده آن را میشناسند گواهی فوت صادر شود.

البته نگران درگیری های اخذ گواهی فوت نباشید چراکه مرکز آلفاطب اینجاست تا بدون اینکه هزینه و انرژی و وقتتان را هدر دهید به شما کمک کند تا بدون انجام کارهای اداری و گیج کننده گواهی فوت را دریافت کنید.

در جهت درخواست کمک از آلفاطب کافیست با مرکز تماس گرفته تا کارشناسان ما وضعیت فرد متوفی را ثبت نموده سپس در کمترین زمان ممکن پزشک حرفه ای به محل مورد نظر ارسال شده و در همان لحظه مجوز صدور گواهی فوت را به شما ارائه می دهد.

درخواست خدمات صدور گواهی فوت از آلفاطب

برای اینکه در آن لحظه کنار متوفی باشید و وقتتان را صرف اخذ گواهی فوت نکنید کافیست با مرکز آلفاطب در ارتباط باشید تا پزشک مجرب و متخصص به محل اعزام شده و در کمترین زمان ممکن گواهی فوت را به شما ارائه دهد .

در جهت تماس با این مرکز کافیست روی لینک های زیر کلیک کنید تا خدمات مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم.

آلفاطب تا بهبودی کامل مراقب شماست…

×